136
Kurallar

WwW.SesliChatlar.CoM Sesli sohbet Portalı Sözleşmesi..
1.Yöneticilerimize ve Tüm sesli sohbet sitesi icerisinde Bulunan kisilere karsı Türkiye Cumhuriyeti Anayasaları, Sevgi ve Saygı cercevesi icerisinde Davranmalısınız.
2.Sesli Sohbet Odalarımız gorusme Yaparken Küfür Hakaret ve Kişisel Haklarına Karşı Saygısız bir Tutum ıçerisinde Olmak Kesinlikle Yasaktır.
3.Sesli Chat Herhangi bir Durum bir Olay Karşısında Site Yöneticilerine Ulaşarak İstek ve Şikayetlerinizi Bildirmeniz Halinde Gerekli olan İşlem Tarafımızca Yapılıcaktır.
4.Kullanıcılar Arasında skype telefon v.s bilgisi Vermek Kesinlikle Yasaktır.
5.Sitemiz İçerisinde Reklam ve Flood Yapmak Kesinlikle Yasaktır.
6.Sitemiz İçerisinde Bulunan Kullanıcıları Kamera, Mikrofon vs. Uygulamalarda Zorlamak Kesinlikle Yasaktır. Kişi Kendi isteği Doğrultusunda Haraket Etmelidir.
7.Sitemiz İçerisinde Alt yetkili Üst yetkilin Komutlarına Saygı Göstermelidir.
8.Sitemiz İçerisinde Üst Yetkili Alt Yetkiliye Komut Kullanamaz.
9.Sitemiz içerisinde Gereksiz Komut KullanmaK Yasaktır.
10.Sitemiz içerisinde Din Dil irk Ayrımı Yapmak Yasaktır.
11.Üyelik Bilgileriniz Kurucu Tarafından Görunmektedir.
12.Üyelik Bilgileriniz Gizli Kalıcaktır.
13.Üyelik Bilgileriniz Bir Başkası Tarafından Göruntulendiğini Tespit Etmeniz Halinde Yasal Haklarınızı Kullanabilirsiniz.
14.Üyelik Sözleşmeniz Site Kuralları Dışna Çıkmanız Halinde Kurucu Tarafından Tek Taraflı Fesh Edilebilir.
15.Kurallara Aykırı Davranış İcerisine Girildiğinde Site Kurucusu Tarafından Hakkınızda Yasal Dava Acılabilir.
16.Sitemize Üyelik Yaptıgınız Şifreniz Sizden Başka Kişi veya Kişilerce Kullanılması Yasaktır.
17.Sitemize Üyelik Yaptıgınız Şifre ile Sitemize Verilecek Zarardan Sifre Sahibi Sorumludur.
18.Sitemiz İcerisinde Ücretli Yetki Aldıysanız Sözleşme Dışına Çıktıgınızda Yetkinizin Fesh Edilmesi Halinde Geri Ödeme Yapılmayacaktır.
19. Sitemize Yapmış Oldugunuz Ödemenin Faturası Ödeme Yapan Kişi Adı ve Soyadına Göre Kesilip Verdiğiniz Adrese Kargo veya e-mail Olarak Gönderilecektir. Bizi tercih ettiğiniz için tessekkür ederiz.

Seslichatlar.com Merhaba Sevgili Seslichatlar.com Sesli Chat Siteleri Kullanıcıları Öncelikle Seslichatlar Sesli site Ailesi olarak sesli chat ortamında hizmet veren bir sesli sohbet platformudur kesinlikle kalitel...
sesli chat sesli chat günümüzde insanlarimiz tarafindan tutulup begenilen ve bir çok kullanicisini üzerine çekmeyi başarmiş ve insanlar tarafindan sevilen bir seslisohbet türüdür. Bu yüzden kişilerimiz ücrets...
Sesli Siteler Merhaba sesli siteler aramasından seslichatlar.com sesli site adresine sesli chat girişi yapan misafirlerimiz ve kullanıcılarımız Seslichatlar.com sesli chat site ortamı tamamen güncellenmiş olup y...
Sesli Sohbet Sesli Sohbet Odalarında Sohbet yapmak Artık cok kolay üstelik ücretsiz. Dunyanın Heryerinden milyonlarca insan sohbet etmekte. Sesli sohbet siteleri cok tercih edilen siteler haline geldi. cünkü se...
Seslichatlar.com Seslichatlar Seslichat Seslisite Seslisohbet

0536 825 36 44

İstanbul / Merkez
BU ALAN ADI SATILIKTIR.iletisim TEL: 0543 381 29 54